Popelka Vojtěch Hynek (Praha 1888- 1971)
Ležící bernardýn, signováno a datováno vpravo dole V. H. Popelka 1933, olej/plátno, 70 x 90 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |